Policisti policijske uprave Koper danes niso zasledili nezakonitih prehodov meje, so pa imeli zato toliko več dela policisti v Cerknici.
Slika je zgolj simbolična
Včeraj okoli 13.30 ure so policisti na območju Cerknice opazili kombinirano vozilo, bosanskih registrskih tablic, v katerem je bilo več oseb. Vozilo so policisti ustavili, pri tem pa ugotovili, da ga je vozil državljan Nemčije, kateremu so odvzeli prostost. V vozilu je prevažal 15 tujcev, državljane Iraka in Sirije, ki so nezakonito prestopili državno mejo.
Policisti z zbiranjem obvestil, v zvezi sumov kaznivega dejanja prepovedanega prehajanja meje še nadaljujejo. Osumljenec bo s kazensko ovadbo priveden k preiskovalnemu sodniku.
Izstopi so posledica izključitve priljubljenega Ilirsko bistriškega župana Emila Rojca iz SD.
Ob izstopu iz SD so zapisali naslednje:
Zadeva: Izstop iz članstva Socialnih demokratov.
Spoštovani,
v Občinski...
Poslancu Simonoviču, zaradi nepodpisa konstruktivne nezaupnice proti aktualni vladi, že izrekajo javne grožnje.
Ali bo policija ukrepala?
https://twitter.com/LukaSvetina/status/1350074083657068545
Uredništvo
Po neuradnih informacijah se v parlamentu vse bolj zapleta. Še posebej pri Erjavcu, ki še vedno ni prinesel štirih podpisov lastne stranke.
V DESUSUS VRE?
V...